Muutus algab kodukohast

Sotsiaaldemokraadid näevad Pärnu uue linnapeana Piret Hallik-Sassi

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Pärnumaa piirkonna juhatus kinnitas oma eilsel koosolekul Pärnu linnapeakandidaadiks ettevõtja Piret Hallik-Sassi.

„Pärnu inimesed teavad Piret Hallik-Sassi kui tegusat naist. Tema teeneks on, et pärnakad ja linna külalised saavad osa toredatest kultuuri- ja spordiüritustest. Pireti eestvõttel toimus hiljuti juba kolmandat korda Pärnu jääfestival,“ kommenteeris SDE Pärnumaa piirkonna esimees Marianne Mikko.

Piret Hallik-Sassi sõnul on tal kindel soov arendada Pärnu heaolulinnaks, kus on võimalik pakkuda pärnakatele väärt elukeskkonda.

„Me ei vaata tagasi, vaid edasi. Meie sihiks on terviklikult arendatud linn, kus lähtutakse linnaelaniku vajadustest kogu tema elukaare vältel,“ ütles Hallik-Sass. „Tahame parandada raudtee ja lennujaama seisu ehk siis ligipääsu Pärnule, arendada soodsat ühistransporti ning pakkuda inimestele senisest enam kultuuri-ja sporditegevusi ning terviseteenuseid.“

Hallik-Sassi kinnitusel tuleb Pärnu linnajuhtimises tõsta fookusesse ka tööhõive suurendamine, mis tähendab tihedamat koostööd nii riigi kui kohalike ettevõtjatega. „Tuleb pingutada selle nimel, et riiklikud töökohad ei koonduks vaid Tallinnasse. Atraktiivne elukeskkond on aluseks uute ja innovaatiliste töökohtade loomiseks just Pärnusse,“ märkis sotsiaaldemokraatide linnapeakandidaat.

x
Liitu uudiskirjaga