Muutus algab kodukohast

Ossinovski usub sotsiaaldemokraatide edu Ida-Viru valimistel

Sotsiaaldemokraatliku erakonna Ida-Viru piirkonna juht Jevgeni Ossinovski lootis, et kohalikel valimistel õnnestub oluliselt rohkematelSDE kandidaatidel Ida-Viru omavalitsuste volikogudesse pääseda.

“SDE läheb kindlasti oma nimekirjaga välja kõigis suuremates linnades: Narvas, Jõhvis, Sillamäel ja Kohtla-Järvel. Lisaks sellele oleme tugevate meeskondadega esindatud Kohtlas ja Vaivaras, kus juba täna on võimul sotsiaaldemokraadid,” kommenteeris Ossinovski.

Tema sõnul püüavad sotsiaaldemokraadid veel paaris omavalitsuses veenda oma inimesi erakonna nime all valimistele minema, kuid see otsus jäetakse kohalike inimeste endi kätte. SDE Narva nimekirja juhib Ossinovski, Jõhvis on eesotsas endine Ida-Viru maavanem Riho Breivel, Kohtla-Järvel Nitroferdi endine juht Nikolai Kutašov. Vaivaras ja Kohtlas on eesotsas vallavanemad, vastavalt siis Heiki Luts ja Etti Kagarov.

“Ida-Viru sotsiaaldemokraadid on viimase kahe aastaga teinud tõsist tööd oma organisatsiooni arendamisel ning selle tulemusi näeme juba täna – kui eelmistel valimistel oli SDE nimekiri vaid Narvas, siis sel korral vähemalt kuues omavalitsuses, kusjuures kaetud on kõik olulisemad linnad,” rõõmustas Ossinovski.

“Juba sellega tuleb rahul olla. Samas, meie meeskonnad kõigis linnades ja valdades on väga motiveeritud ja tublid, mistõttu olen veendunud, et näeme valimiste tulemusel oluliselt rohkemsotsiaaldemokraate volikogudes üle maakonna,” oli ta kindel.

Allikas: http://eestielu.delfi.ee/eesti/valimised/ossinovski-usub-sotsiaaldemokraatide-edu-ida-viru-valimistel.d?id=66706777

x
Liitu uudiskirjaga