Muutus algab kodukohast

Tallinna sotsiaaldemokraatide valimisnimekiri kasvas kahekordseks

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna linnapeakandidaat Andres Anvelt andis täna valimiskomisjonile üle sotsiaaldemokraatide valimisnimekirja, mis on pea kaks korda pikem kui neli aastat tagasi.

“Tahame seista kõigi Tallinna inimeste eest olenemata nende rahvusest, päritolust ja east. Meie prioriteediks on kõik, mis on seotud laste, noorte, perede ja haridusega,” ütles Anvelt. “On ebanormaalne, et perekonna toimetuleku peamine mõjutaja on see, kas vanemate tööle naasmise ajaks leitakse lapsele lasteaiakoht. Raha oma lubaduste elluviimiseks kavatseme leida eelkõige korruptsiooni- ja propagandavaba linnajuhtimise teel.”

Anvelti sõnul oli sotsiaaldemokraatide valimisnimekiri väga avatud. “On hea meel, et koos meiega kandideerib mitmeid inimesi väljastpoolt erakonda, kes soovivad oma sõna sekka öelda elamisväärsema Tallinna kujundamisel. Paljud neist andsid oma panuse ka meie valimisprogrammi,” sõnas Anvelt. Sotsiaaldemokraatide Tallinna nimekirjas kandideerib pealinna volikokku 188 kandidaati.

Üle Eesti kandideerib Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjades ligikaudu 1700 inimest.

Täpsem info sotsiaaldemokraatide Tallinna nimekirjade ja programmi kohta kodulehel sotsdem.ee/tallinn.

FOTOD Tallinna valimisnimekirja üleandmisest: http://www.flickr.com/photos/sotsid/sets/72157635461300277/

Lisainfo:
Andres Anvelt
524 7747
andres.anvelt@riigikogu.ee

x
Liitu uudiskirjaga